Rovno na obsah Rovno na menu
Menu
CAMPING Belá s.r.o.
Camping
Belá s. r. o

Aktivity

Turistické trasy

Turistika v Malej Fatre

Dátum: 15. 11. 2023

Malá Fatra a jej vrchy patria medzi obľúbené turistické ciele. Pohorie Malej Fatry je súčasťou väčšieho celku fatransko-tatranskej oblasti. Ak ste začiatočník, pokročilejší či skúsený turista, v Malej Fatre si nájdete to svoje, pravé orechové.

Zimné športy v Malej Fatre

Zimné športy v Malej Fatre

Dátum: 15. 11. 2023

Zimné športy sú na Slovensku veľmi populárne. Dobre vybavené strediská lákajú nielen domácich, ale aj zahraničných návštevníkov. V Malej Fatre je ich hneď niekoľko, a my Vám prinášame niektoré z nich.

Cyklotrasy v Žilinskom kraji

Cyklotrasy v Žilinskom kraji

Dátum: 14. 11. 2023

V okolí Terchovej môžete využiť až 262 km vyznačených cyklistických trás. Väčšina z nich je pre rekreačných turistov, ale na svoje si tu prídu aj vyznávači náročnej horskej cyklistiky. Vybrať si môžete podľa náročnosti. Vydajte sa na výlet do okolitých lesov a na bicykli.

Horské chaty v Malej Fatre

Horské chaty v Malej Fatre

Dátum: 14. 11. 2023

Región Malá Fatra leží v náručí čarokrásnej prírody a jeho okolie je lemované množstvom chodníkov. Tie vedú aj k horským chatám, kde sa môžete občerstviť alebo zostať na noc.

Kultúrne pamiatky v Žilinskom kraji 1

Kultúrne pamiatky v Žilinskom kraji

Dátum: 14. 11. 2023

Urobte si prestávku na cestách a vybehnite po hradných schodoch na hrad alebo k soche Jánošíka, odkiaľ sa Vám naskytne pohľad na panoramu Malej Fatry. Nakuknite do obydlí pastierov, expozícii, či pohyblivého betlehemu.

Rozhľadne

Rozhľadne v Žilinskom kraji

Dátum: 14. 11. 2023

Nemáte čas na náročnú túru? Potrebujete pobyt v prírode? Tak, hor sa na niektorú z rozhľadní, ktorá Vám ponúkne výhľady na okolie.

Kam s deťmi

Kam s deťmi po Žilinskom kraji

Dátum: 14. 11. 2023

Chceli by ste stráviť čas s rodinou a neviete kam s deťmi? Prinášame vám top tipy v Žilinskom kraji, ktoré určite budú zážitkom pre každého.

Partneri a ocenenia


hore